Kudeaketa Aurreratua

Bizkaiko Parke Teknologikoa. 206A eraikina
48170 ZAMUDIO
Tel. 94 420 98 55

Harremanetarako formularioa


* Derrigorrezko eremuak

Telefonoak eta e-mailak

Orokorra 944209855 euskalit@euskalit.net Saila  
Fernando Sierra 944209855
fsierra@euskalit.net EUSKALITeko Zuzendaria  
Ana Trapote 944047162
688650272
atrapote@euskalit.net Ekonomi-kudeaketa Erakunde Publikoak
Ángeles Zalbide 946558114 azalbide@euskalit.net Kontabilitatea Laguntzaileak
Galder Lasuen 944047385
688650278
glasuen@euskalit.net Bikain Ebaluazio kluba
Jon Campos 946558117
688817705
jcampos@euskalit.net 5S Kluba  KnowInn
Julia de León 946558116
688650276
jdeleon@euskalit.net Ebaluazio kluba Kanpo kontrastea
Luis Jimenez 946558115
685735679
ljimenez@euskalit.net Enpresa industrialak eta aholkularitzak Knowinn
Nerea Amarika 946558112 namarika@euskalit.net Knowinn Materialeen banaketa
Patxi Pardo 946558113 ppardo@euskalit.net Komunikazioa Kudeaketa Aurreratuaren Kluba
Terese García 946558111
685735690
tgarcia@euskalit.net Knowinn Enpresa industrialak eta aholkularitzak
Vicky Bascones 944047470
685735689
vbascones@euskalit.net Enpresa industrialak eta aholkularitzak Merkataritza
Uxue Bilbao 944047384
685735684
ubilbao@euskalit.net Kudeaketa Aurreratuaren Kluba Ebaluazio kluba eta
Kanpo ebaluazioa
Nerea Obieta 944047383 nobieta@euskalit.net Komunikazioa Europar Astea
Natalia Fernandez 944047382
685735681
nfernandez@euskalit.net Merkataritza Zerbitzu eta Hezkuntza erakundeak
Lorea Arana 944038269 larana@euskalit.net Enpresa Industrialak eta aholkularitzak Oinarrizko prestakuntza
María Lopez 944209855 mlopez@euskalit.net Kanpo kontrastea eta
Kanpo ebaluazioa
Ebaluazio kluba